ВИГОТОВЛЕННЯ
ЛЯЛЬОК-ОБЕРІГІВ
Ляльки-мотанки невідємна частина Словянської культури. Ім відводиться суттєво важлива роль - оберігати, допомагати, навчати і вести дорогою життя свого власника. На цьому майстер-класі ми робитимемо ляльку-оберіг в дорогу.

Ельвіра Янгаличева
Ведуча
У процесі виготовлення будь-якої лялки формується Позитивний намір, який починає втілюватися в життя
Виготовлення Оберігової лялки - цілий обряд, напонений великим змістом. У процесі виготовлення будь-якої лялки формується Позитивний намір, який дуже скоро починає втілюватися в життя. Коли ми ЛАДИМО свою ляльку, ми тим самим ладимо свій внутрішній світ. Спочатку це може не виходити, але з часом ляльки стають ЛАДНИМИ, думки стають на місце і оточуючий світ починає змінюватись як і внутрішній стан. Ті хто вже крутив ляльки, знають що вони дають, показують, підказують, вчать керувати своєю силою. А ті хто зробить це вперше дізнаються про себе багато нового. З кожною лялькою ми досліджуємо цей світ, себе, уклад свого життя і звичаї наших предків і те що є зараз. Для того щоб визначити образи цього світу для легкого, ладного, радісного життя. Лялька проявляє все що заважає и допомагає це прибрати. Ладимо ляльку а через неї і своє життя.
Виготовлення традиційних словянських ляльок оберігів
Всі ляльки створюються тільки вручну, традиційні словянскі ляльки-оберіги виготовляються без голки. Використовуються тільки натуральні матеріали: льон, бавовна, лико, шерсть, дерево. У Вас є унікальга можливість зробити неповторний оберіг своїми руками собі, а також своїм рідним і знайомим. 19 грудня в день Святого Миколая ми виготовляти ляльку оберіг в дорогу. Поки діти весело проводили час із Миколаєм та Посіпаками, дорослі ладили собі ляльку-оберіг. Бажаємо, щоб і у Вас все ладилось у Новому Році!
НАСТУПНІ ГУРТКИ
Цієї зими на Вас ще чекають Лялька-Дзвіночок Благовісниця, Різдвяний Ангел у рамці та велика Сніжинка-мандала, яка всю зиму буде вести Вас шляхом гармонії та рівноваги
Бажаєте взяти участь - телефонуйте: (044) 222-54-11, (095) 558-96-50
Щоб отримати новини про наступні майстер-класи,
заповніть форму, вкажіть будь ласка Ваш e-mail
Made on
Tilda