Гурток
Юний модельєр
Запрошуємо дівчаток віком від 4-х до 8-ми років у гурток "Юний модель´єр"
Дитяче сприйняття моди - чисте, рухливе і надзвичайно творче. Ми будемо працювати як одна команда і створювати моду нового покоління!
Варто лише подивитися на те, як зворушливо дівчинка розчісує волосся своїй улюбленій ляльці, як вона проявляє свій смак, так прискіпливо обираючи та приміряючи їй красиве платтячко - і як щиро дівчинка радіє гарному, підібраному власноруч вбранню. Дитяче сприйняття моди - чисте, рухливе і надзвичайно творче. Ми будемо працювати як одна команда і створювати моду нового покоління! Ми будемо малювати красиві плаття і моделювати їх на власний смак, використовуючи фарби і флористичні матеріали, кольоровий папір та різноманітні прикраси для здобуття бажаного образу юного модельєра. Також ми дізнаємось про історію моди і жіночого костюму. Кожного разу ми будемо використовувати улюблені дівчатками теми для малюнків та аплікацій – "Модне плаття нареченої", "Я йду на бал", "Плаття чарівниці", "Я – королева" та безліч інших цікавих образів. Перше заняття – безкоштовне, що дає змогу спробувати себе в ролі дизайнера та оцінити, наскільки цікаво та корисно ми викладаємо матеріал.
Запрошуємо до дитячого гуртка "Юний модельєр"
У програмі - Fashion малюнок, історія моди, аплікації з використанням різних матеріалів - фарби, кольоровий папір, флористика і все що може знадобитися для втілення модного образу. Ми будемо розвивати, любов до творчості і вміння знаходити натхнення у всьому що нас оточує. Якщо ваша дитина захоплюються модою, любить наряди, мріє бути дизайнером одягу - ми втілимо мрію у реальність. Запрошуємо дівчаток віком від 4-ох до 8-ми років.

Вартість абонемента на місяць
(8 занять) - 400 гривень.
Бажаєте взяти участь - телефонуйте: (044) 222-54-11, (095) 558-96-50
Щоб отримати новини про наступні майстер-класи,
заповніть форму, вкажіть будь ласка Ваш e-mail
Made on
Tilda