ВИКЛАДАЧ
Елизавета Побирченко

Керівник і викладач хореографічної майстерні, Елизавета Побиченко - балетмейстер-постановник, учасниця міжнародних конкурсів, організатор і режисер дитячих концертів.

Закінчила Київський національний університет культури і мистецтва по сценічній режисурі класичного танцю. Володіє майстерністю кінокритика і тележурналіста. Стажувалася на телевізійному каналі «1 + 1». Працювала в Українській академії танцю та Національному театрі Опери та Балету. Має безліч нагород, лауреат багатьох міжнародних конкурсів.

Вже багато років , Єлизавета Побирченко веде хореографічну студію «Live», що в перекладі з «танцювальної» мови означає «Підйом». Її школа класичного танцю, основи і абетки всієї хореографії, незважаючи на свою традиційність, відрізняється приголомшливим умінням перетворити звичайну середньостатистичну людину в танцівника.

Завдяки її невгамовній творчій енергії та педагогічному таланту, щороку випускники танцювальної студії створюють шедевральні мюзикли, цілком дорослі і масштабні, щоб бути відзначеними на рівні міста.

Made on
Tilda