Хореографія
Триває набір у хореографічні групи, ми формуємо 3 вікові групи, які будуть займатися
2 рази на тиждень
Елизавета Побирченко
Хореограф
Всі види мистецтва об'єднує одна ціль – створення краси, яка рівнозначна добру, душевній і фізичній свободі. У перекладі з грецької "хореографія" означає "запис рухів". Поняття "хореографія" включає все, що відноситься до мистецтва танцю: ритміку і пластику, класичний балет, народні і бальні танці, танець-модерн і сучасні танці – все це називається хореографією. Створена мистецтвом ідеальна краса рухів, народжує в дитині благородні наміри до самовдосконалення тіла і душі.
Запрошуємо дітей до гуртка з ХОРЕОГРАФІЇ
Керівник гуртка - талановитий викладач хореографічної майстерні, Елизавета Побирченко - балетмейстер-постановник, учасниця в міжнародних конкурсів, організатор і режисер дитячих концертів.
Закінчила Київський національний університет культури і мистецтва по сценічній режисурі класичного танцю. Володіє майстерністю кінокритика і тележурналіста. Стажувалася на телевізійному каналі "1+1". Працювала в Українській академії танцю та Національному театрі Опери та Балету. Має безліч нагород, лауреат багатьох міжнародних конкурсів.


Вже багато років , Єлизавета Побирченко веде хореографічну студію «Live», що в перекладі з «танцювальної» мови означає «Підйом». Її школа класичного танцю, основи і абетки всієї хореографії, незважаючи на свою традиційність, відрізняється приголомшливим умінням перетворити звичайну середньостатистичну людину в танцівника.

Завдяки її невгамовній творчій енергії та педагогічному таланту, щороку випускники танцювальної студії створюють шедевральні мюзикли, цілком дорослі і масштабні, щоб бути відзначеними на рівні міста.

Вартість - 400 гривень на місяць.
Зал вже чекає на своїх танцівників.
РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ З ХОРЕОГРАФІЇ
Заняття проходять два рази на тиждень
ПОНЕДІЛОК
Школярі
16:30


Дошкільнята
група 1
17:20
Маленькі (від трьох років)
група 2
18:10


П'ЯТНИЦЯ
Школярі
16:30


Дошкільнята
група 1
17:20
Маленькі (від трьох років)
група 2
18:10
ОПЛАТА
Оплата за місяць - 700 грн.

Бажаєте записатися - телефонуйте: (044) 222-54-11, (095) 558-96-50
Made on
Tilda