ВСЕБІЧНИЙ РОЗВИТОК
Гра – це споконвічний геніальний учитель і вихователь молодої людини.
Програма спрямована на всебічний розвиток маленької особистості, адаптацію дітей до дитячого садка і школи, навчання правилам поведінки в колективі, ­отримання знань, вмінь і навичок, необхідних для кожного конкретного віку. Такі підготовчі заняття з дітьми перед школою є необхідністю для їхнього подальшого успішного навчання в школі.

У програмі комплексні заняття та ігри. Невелика кількість дітей (до 10 чоловік) та зручний розклад дозволяють педагогам знайти індивідуальний підхід до кожної дитини, а заняття у формі гри в невимушеній, дружній атмосфері формують у дитини відчуття комфорту і впевненості в собі.

Пізнаємо світ через автентичну народну гру, на заняттях дітки матимуть можливість також дізнатися більше про свій народ та його світоглядні уявлення крізь призму народних легенд, та казок, які цілком зможуть втамувати спрагу дитячої допитливості, повчаться співати давні пісні, колядувати та щедрувати, дізнаються про свята та традиції, про народну кухню та ремесла – все, що у майбутньому допоможе сформувати національно свідому, творчо розвинену особистість.
Викладач

Всебічного розвитку та англійської мови
ВІВТОРОК - ЧЕТВЕР
16:30
Вартість - 700 грн. в місяць
Made on
Tilda