Гурток
Образотворче мистецтво
Ми сформуємо цікавість до світу, любов до мистецтва, естетичний смак і творчість
Діти будуть працювати з різними матеріалами в різних техніках зображення. А ще отримають знання з історії мистецтва та дізнаються про життя художників. Заняття з образотворчого мистецтва включатимуть:

Оригамі
(конструювання з паперу)
Техніка прийшла до нас із Японії, де люди займаються оригамі з раннього дитинства до старості. В дитячих установах садках, школах, а також вищих навчальних закладах уроки оригамі є обов´язковими, бо розвивають розумові здібності, логічне мислення, точність, обов'язковість, кмітливість, дрібну моторику рук, виховує посидючість, охайність , силу волі, вміння доводити почату справу до бажаного результату, естетичний смак, уяву, творчість.

Ліплення
– споріднене з скульптурою – трьохмірне зображення предметів. Дітям добре видно предмет зверху, знизу, збоку, що дає можливість, майбутньому художнику, добре вивчити будову, пропорції предметів, рухаючи частини легко вивчити характерні ознаки руху тварин, людей. Діти вивчають види скульптури, один з видів – барельєф, який діти можуть передавати за допомогою солоного тіста. Даємо знання про пропорції, будову предметів, про властивості різних матеріалів. Розвивається дрібна моторика рук, окомір, мислення, пам'ять, увага уява.

Аплікацію
– вирізання і наклеювання. Дає можливість навчити дітей користуватися ножицями, розвиває логіку мислення, розумові здібності: пам'ять, увагу, уяву. Діти вивчають властивості та різновиди паперу, вміння створювати колажі. Виховуємо естетичні почуття, хороші смаки. Закріплюємо назви всієї палітри кольорів. Під час всіх занять дітям даємо знання про назви матеріалів, технік, кольорів тощо, тим самим розвиваємо мову дитини і мовлення.
Запрошуємо до гуртка з ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
У програмі: малюнок, живопис, графіка, оригамі, ліплення з глини, солоного тіста, пластиліну, аплікація з паперу, тканини, природніх матеріалів. Діти навчаться малювати фарбами гуаш, згодом акварелями, пастеллю, вуглиною, сангіною, олійними пастелями, олівцями, олійними фарбами. Під час занять діти вивчають світ, пропорції і будову предметів, відносну величину і композицію, кольори і закони іх поєднання, властивості фарб і матеріалів. І розвивають вміння втілювати свой талант до творчості.
Вартість - 700 гривень на місяць.
РОЗКЛАД
ДОШКІЛЬНЯТА

ПОНЕДІЛОК - П' ЯТНИЦЯ
о 17:20

ОПЛАТА
За один місяць - 700 грн.Бажаєте записатися - телефонуйте: (044) 222-54-11, (095) 558-96-50
Щоб отримати новини про наступні майстер-класи,
заповніть форму, вкажіть будь ласка Ваш e-mail
Made on
Tilda