Гурток
Акторська майстерність
Театральна студія для дітей корисна тим, що допомагає їм прив'язати смак до гарної музики та класичної літератури. Постановка вистави - заняття колективне, тому діти вдосконалюються в умінні спілкуватися, бути відповідальними і виручати один одного
Керівник гуртка
викладач акторської майстерності та вокалу

Театральний гурток - це дуже весело й зовсім не схоже на уроки, а більше схоже на захоплюючу гру!!!
Це можливість поринути в чарівний світ театру, провести дозвілля весело граючи та розвиваючись! Під час акторськой гри, діти розвивають сценічну увагу, пам'ять, уяву, вчаться впевнено триматися перед публікою, чітко з інтонацією говорити а також танцюють, співають, тренують сценічну мову. Акторською майстерністю діти можуть займатися з 4 років до 17років. Для кожного віку розроблені власні навчальні програми. Театральні вистави дають дитині багато позитиву та емоцій. Але якщо малюк ще й сам приймає участь у виставі, бачить як плескають у долоні його мама та тато, сидячи у залі... Уявіть себе в цей момент на місці малюка! Гордість, радість, перемога!
Зміст театралізованих занять включає в себе:
розігрування різноманітних казок і інсценівок, вправи з формування виразного виконання (вербальної і невербальної), вправи з соціально-емоційного розвитку дітей дошкільного віку, тому змістом таких занять є не тільки знайомство з текстом літературного твору чи казки, а й жестами, мімікою, рухом.
Музична атмосфера робить дитину більш врівноваженим, коригує психічний розвиток і направляє енергію в правильне русло.
Театральна студія для дітей корисна і тим, що допомагає їм прив'язати смак до гарної музики та класичної літератури. Крім акторства, діти вчаться красиво рухатися і освоюють ораторську майстерність. Постановка вистави - заняття колективне, тому діти вдосконалюються в умінні спілкуватися, вчаться бути відповідальними і виручати один одного. Дієве знайомство з переказами, традиціями, обрядами, іграми та святами з джерел народу. Знайомство з народними жанрами: казками, піснями, іграми, прислів'ями, дражнилками, лічилками. Форми – імпровізація ігор, хороводів, казок. Також вчаться складати казки та оповідання, підбирати найпростіші рифми. Діти вчаться створювати різноманітні за характером образи. В цій роботі дитина проживає разом з героєм дії та вчинки, емоційно реагує на його зовнішні та внутрішні характеристики, вибудовує логіку поведінки героя. У дітей формується морально-естетична чуйність на прекрасне та потворне в житті та мистецтві. При складанні творів збагачується словниковий запас, розвивається логіка побудови сюжету При виборі музичних та художніх елементів для яскравості образу формується почуття смаку. Коли діти навчаються співу, вони починають правильно дихати. Музична атмосфера робить дитину більш врівноваженим, коригує психічний розвиток і направляє енергію в правильне русло. Викладач дуже дбайливо відносится до крихким дитячим голосовим зв'язкам, і саме для цього відпрацював спеціальну програму для великих та маленьких,щоб спів був корисний для кожної дитини.
Розклад
Заняття проводяться для всіх вікових груп
16:30 – 17:15
Кожний вівторок та четвер
Вартість занять 700 гривень на місяць
Бажаєте записатися - телефонуйте: (044) 222-54-11, (095) 558-96-50
Made on
Tilda